• Dt. Cuma Karadağ

  1975 yılında Malatya’nın Darende ilçesinde doğdu. İlköğretimini Darende'de okudu. Ortaöğretimini ise Çanakkale merkez ilköğretim okulunda, liseyi Çanakkale lisesine okudu.1996 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 1999 yılında serbest muayenehanesini açtı. 2009 yılında Çanakkale’de bir ilk Özel Klinikka Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açtımştır. Cuma Karadağ evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Dt. Cuma Karadağ
 • Dr. Dt. Caner Şahin

  1979 yılında Edirne'de doğdu. İlköğretime Çanakkale'de başladıktan sonra, orta eğitimimi Edirne'de bitirdi. 1997 yilinda Edirne Lisesinden mezun oldu. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce) Fakültesi'ne başladı. 2004 yılın da Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine devam etti ve 2010 yılında bitirdi. Şuan Özel Klinikka Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı olarak çalışmaktadır.

  Dr. Dt. Caner Şahin
 • Dr. Serkan Sağır (Ortodonti Uzmanı)

  1980 yılında Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde doğdu. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden (İngilizce) mezun oldu. Doktora eğitimini, Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda (İngilizce) 2010 yılında tamamladı. 2011-2013 yılları arasında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Aanabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent Doktor ünvanını aldı. Ortodonti Uzmanı Dr. Serkan Sağır 2009 yılında beri Özel Klinikka Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.

  Dr. Serkan Sağır (Ortodonti Uzmanı)
 • Dt. Burçin Keskin

  1992 yılında Balıkesir'de doğdu. İlköğrenimini Balıkesir Alişüri İlköğretim okulunda, lise ögrenimini Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Fakültesinden mezun oldu. Özel Klinikka Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimi olarak çalışmaktadır.

  Dt. Burçin Keskin
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez."
Copyright © 2012 İmgesel Tasarım