Laminate Veneer

Gülüşünüzü değiştirmek ve daha hoş hale getirmek için laminate veneerler sizin için ideal bir çözüm olabilir. Çoğu sefer anestezi yapılmasını bile gerektirmeyen bu işlem, daha beyaz dişlere sahip olmak, renkleşmeleri kapatmak, gülüşünüzü daha iyi hale getirmek için alternatifsiz bir çözüm olabilir.
Laminate Veneer

Kötü renkleşmeleri maskelemek ya da diş şeklini değiştirmek için ön diş yüzeyine yapıştırılırlar ve tekrar renkleşmeye karşı dirençlidirler. Porselen laminate venerler çok ince porselen yapraklardır ve dişlerin ön yüzlerine bonding denilen bir işlemle yapıştırılırlar.

Takma tırnak gibi düşünülebilirler. Kalınlıkları bir lensin kalınlığından daha fazla değildir ve diş yüzeyinden çok az aşındırma yapıldığı için konservatif ve zararsız bir işlemdir.

 

Laminate Veneer

Ayrıca yapıldıktan sonra kahve, çay ve hatta sigara renkleşmelerine karşı yüksek direnç gösterir, ve tekrar renkleşmez. Diğer restoratif seçeneklerle kıyaslanamayacak kadar estetik olarak memnun edici ve üstündür. 

"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez."
Copyright © 2012 İmgesel Tasarım